Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Lupe 360

afis-ve-ambalaj-tasarimlari

Afiş ve Ambalaj Tasarımları

Afiş Tasarımları

“Öyle afiş tasarımları olmalı ki; hayranların hayranlığını katlayabilmeli!” Bu konuda da iddialı gördük kendimizi. Aktivitelerin, sanat faaliyetlerinin, konserlerin ve organizasyonların tamamı için zaten sahip olduğu kitlelerin beğenisi bir kat daha arttırmakta kararlıyız.

Organizasyonların takibini yapanların dışında, yeni kitlelerin de ilgisini çekecek tasarımlar ile tam olarak hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Yaratıcı, ilgi çekici, özgün ve kalıpların dışında her türlü işiniz bizim imzamızı taşısın. Biz, sanatımıza inanıyoruz, sizde mutlaka güvenin ki beraber çalışmanın hazzını yaşayalım. Kampanyalarınız, ürünleriniz, lansmanlarınız, konserleriniz. Daha aklımıza gelmeyen, ama ihtiyacınız olan birçok şey için biz hazırız! Sizin için oturup konuşalım, tartışıp tasarlayalım. En iyisini ortaya koyana kadar…

 

Ambalaj Tasarımları

Ürünlerin ilk göze çarpan yanının, sahip oldukları ambalaj tasarımları olduğunu artık bilmeyen – duymayan kalmamıştır.  Şuan sahip olduğunuz birçok ürünü, ilk deneyimlerinizde sizi almaya ikna eden ne oldu? İhtiyacınıza tam karşılığı vermesi, fiyatı, kalitesi.

İlk kez bir ürünü alırken, bunlar dışında nelere dikkat edersiniz? Ambalajı! Hatta birçok ürünün sırf görüntüsü ( ambalajı ) hoş diye alındığını biliyoruz. Kandırmayalım birbirimizi, bunu bizde çok yaptık. İşte bu bir pazarlama becerisidir. Sizler için ürünlerinizi daha ilk görüşte ilgi çekici ve merak uyandırıcı ambalaj tasarımları ile tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz. Hem marka değeri, hem ürün popülaritesi için günümüzün modasına ayak uydurma zamanı geldi. Şimdilerde,  benzerleri arasından sıyrılan ürünlerin; tek farkının sunumu ve pazarlanma stratejisi fark yaratıyor. Bu sunum için ambalajın tasarımı, göz önüne alınmalı ve zaman kaybedilmeden uygulanmalı diye düşünenlerdeniz. Bize katılıyorsanız, bir “ Merhaba!” yeter bu yola beraber çıkmaya.