Close
Type at least 1 character to search
Back to top

Lupe 360

Açık Hava Reklamları

Bir ürününüz veya hizmetiniz var. Onu hedef kitlenizle paylaşmak için can atıyorsunuz ve oldukça heyecanlısınız, değil mi? “Durun, bizde önce şu heyecanımızı atlatalım. Öyle bir anlattınız ki, acaba nasıl bir şey çıkacak ortaya?”

“Bir günde kaç göz değecek o tasarımlara, kaç kişinin ilgisini çekecek?” diye düşünerek başlıyoruz. Çünkü öyle bir şey çıkmalı ki ortaya yanından geçenler bir süre sonra yeniden çevirip kafalarını bakmalılar. Afişlerde, billboardlarda, panolarda ve topluluğa hitap eden her türlü açık hava ilan alanlarında sizleri akıllara kazımak için hayal gücümüze inanıyoruz. Standart reklam tasarımlarının üzerinde, daha farklı boyutlarda sizleri tanıtmak için, tüm imkânlarımız ile buradayız!

Açık Hava Reklamları

Gökyüzüne uzanırken, büyük binaların duvarlarında günde binlerce insanla karşılaşırken, sizi nasıl temsil etmeli reklamlarınız? Caddenin her köşesinden gözler çevrilmeli, binanın etrafından geçenler “Daha önce neden dikkat etmedik?” diyebilmeli. Bizde bu kadar iddialıyız işte. Çünkü fark edilmeyen reklamlar boşa harcanan zaman ve paradan başka bir şey değildir. Biz bu sorunların önüne geçebilmek için, en ince ayrıntıları ile sizlerle deneyimlerinizi paylaşır, sizden alacağımız öneri ve direktifleri ciddiye alır sonrasında bu başarıyı hep beraber sahipleniriz.

Açık hava reklamları, günümüzde işletme ve markaların özellikle bulundukları alanlarda kült bir değer kazanması için oldukça önemli. O yüzden, basit bir mantık ile sadece “reklam yapmak” için düşünülmemeli. Rekabetin boyut değiştirmesi, dijital ortamda olduğu gibi geleneksel hayatımızda da her zaman en farklı, özgün ve eğlenceli içerikler ortaya çıkarabilmeyi mecbur kıldı. Bu gelişmelere ayak uydurmak, hatta birkaç adım öne taşımak için sizlerleyiz.